Pieteikties konsultācijai
LV
RU
Gruau Logo
LV RU
Pieteikties konsultācijai
Gruau Logo

Risinājumi jūsu projektam

SIA Karlo Conversion no 05.2019. Baltijas tirgū darbojas zem zīmola GRUAU BALTICS un pārstāv auto pārbūves Eiropas līderi GRUAU - Francijas uzņēmumu ar 130 gadu pārbūves pieredzi, no tiem vairāk kā gadsmitu GRUAU ieņem līdera pozīcijas Eiropā. Kā arī no 08.2019. ir preču zīmes KARLO MOTORS īpašnieks un oficiālais CITROËN dīleris Latvijā un ŠKODA oficiālais servisa partneris.

GRUAU ir viens no lielākajiem auto pārbūvētājiem globālajā tirgū un piedāvā pārbūves risinājumus gan privātajiem, gan valsts uzņēmumiem. Pārbūves tiek veiktas vairāk kā 34 autozīmoliem, 18 GRUAU rūpnīcās visā Eiropā. Pārbūves process ietver: vajadzības identificēšanu un analīzi, lai noteiktu labāko risinājumu un a/m platformu* uz kuras pārbūve tiks veikta, pārbūves tehniskā projekta izstrādi un modelēšanu (ja nepieciešams 3D vizualizācijas izstrādi), pārbūves saskaņošanu ar klientu, pārbūves plānošanu un izstrādi, pārbūvētā transporta līdzekļa piegāde un apmācība.

*veicot klienta prasību analīzi, tiek noteikta a/m platforma uz kuras pārbūve vislabāk nodrošinās klienta prasību izpildi. A/m platformu uz kuras tiek veikta pārbūve nodrošina GRUAU, to iegādājoties tieši no a/m ražotāja (a/m platforma var būt gan FIAT, gan RENAULT, gan VW, gan CITROËN, gan MERCEDES BENZ, gan IVECO utt).

Galerija


Mūsu sadarbības partneri

Sazinieties ar mums

SIA KARLO CONVERSION

Vecā Biķernieku iela 3, Rīga, LV - 1079

info@karlomotors.lv +371 29565464 © 2019 Visas tiesības aizsargātas.